دانلود تحقیق منطق فازی | acknowledged | 3491

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. فایل تحقیق منطق فازی را فقط از ما بخواهید. جهت دانلود و خرید به ادامه این مطلب مراجعه بفرمایید. امیدوارم این فایل بتواند نیازهای شما برآورده سازد و مورد رضایت شما واقع شود. توجه داشته باشید بلافاصله بعد از پرداخت هزینه فایل تحقیق منطق فازی لینک دانلود به شما نمایش داده خواهد شد. همچنین در صورت وارد کردن ایمیل صحیح یک نسخه به ایمیل شما هم ارسال می شود.

برخاست از دشت گرد سپاه‬ ‫گران‬ تحقیق منطق فازی ‫خفتان‬ ‫ای‬ ‫نجوید‬ ‫همه رزم را تحقیق منطق فازی دل پر از کین کنید‬ ‫ناله‌ی‬ تحقیق منطق فازی ‫یال‬ ‫که مارا بر آمد سر تحقیق منطق فازی از خورد و خواب‬ ‫چو برخاست تحقیق منطق فازی آوای کوس از درش‬ ‫و‬ ‫نامدارا‬ تحقیق منطق فازی ‫بخردا‬ ‫همه جامه ها کرد بر

تحقیق منطق فازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق منطق فازی

مقدمه :

بشر به مدد تعقل و اندیشه است که توانسته طبیعت چموش را رام خود کند، و فرهنگ و تمدن را رنگ و جلا ببخشد. مگر نه اینکه فرهنگ از انگیختگی و پویایی ارتباط دوره به دوره ی انسان و طبیعت، انسان و انسان، انسان و ابزار، انسان و جامعه و زبان معنا یافته است؟ به مدد همین اندیشه است که آدمی مخلوق توانسته اثر انگشت خودش را بر طبیعت و زمانه ی خود حک کند، و حتی تا مقام خالق، خودش را بالا کشد. هیچ فکر کرده اید که علم و صنعت با سرعت نور، چنان در خدمت بشر قرار گرفته که به جای او محاسبه و اندیشه می کند؟ هیچ فکر کرده اید که همه لوازم پیرامون مان که آسایش را برایمان معنا می کنند و تکنیک اتومات را در خود دارد خالق ومبتکری به نام پروفسور "لطفی زاده" دارد؟

در اولین نگاه به اطراف خود به سادگی می توانید مجموعه ای از این دستگاه ها و لوازم را در خانه و محل کار خود بیابید. بله، مخترع منطق نوین علمی که جهان صنعت را دگرگون کرد و در کنار منطق دیجیتالی در ساختمان دستگاه های الکترونیکی، "منطق فازی" را به دنیا عرضه نمود، کسی نیست جز پروفسور لطفی زاده.

منطق فازی تعمیمی از منطق دو ارزشی متداول است و درحالیکه در منطق دودویی جایی برای واژه هایی همچون "کم"، "زیاد"،"اندکی"،"بسیار" و... که پایه های اندیشه واستدلالهای معمولی انسان را تشکیل می دهند وجود ندارد، واژه فازی در فرهنگ لغت آکسفورد بصورت مبهم ،گنگ،نا دقیق،گیج،مغشوش،در هم ونامشخص تعریف شده است. روش پروفسورلطفی زاده برمبنای بکارگیری همین عبارات زبانی است امروزه هیچ دستگاه الکترونیکی، از جمله وسایل خانگی، بدون کاربرد این منطق در ساختار فنی خود ساخته نمی شود. با منطق فازی پروفسور لطفی زاده این دستگاه ها هوشمند می شوند. امروزه اروپایی ها، ژاپنی ها و آمریکایی ها و همه و همه ی کشورهای پیشرو در علم و صنعت، پروفسور لطفی زاده را می شناسند و از اهمیت کار او در دانش مدرن بشری آگاهند.

بر خلاف آموزش سنتی در ریاضی، پروفسور "زاده" منطق انسانی و زبان طبیعت را وارد ریاضی کرد. شاید بتوان با دو رنگ سیاه و سفید مثال بهتری ارائه داد. اگر در ریاضی، دو رنگ سیاه و سفید را صفر و یک تصور کنیم، منطق ریاضی، طیفی به جز این دو رنگ سفید و سیاه نمی بیند و نمی شناسد. ولی در مجموعه های نامعین منطق فازی، بین سیاه و سفید مجموعه ای از طیف های خاکستری هم لحاظ می شود و به این طریق فصل مشترک ساده ای بین انسان و کامپیوتر بوجود می آید.

فهرست مطالب:

1- چکیده

2- مقدمه ( چرا سیستم های فازی؟)

3- تاریخچة مختصری از نظریه و كاربردهای فازی

4- زندگینامة پروفسور لطفی‌زاده

5- منطق فازی

5- متغیرهای زبانی

6- سیستم های فازی چگونه سیستم هایی هستند ؟

6-1) سیستم های فازی خالص

6-2) سیستم فازی TSK

6-3) سیستم فازی ساز و غیرفازی ساز

7- سیستم های فازی کجا و چگونه استفاده می شوند ؟

8- تئوری مجموعه های فازی

9- مفاهیم مشترک منطق فازی و کلاسیک

10- روابط فازی

11- ساخت قوانین فازی

11-1) ویژگی های مجموعه فازی

12- موتور استنتاج

12-1) ستنتاج مبتنی بر ترکیب قواعد

12-2) استنتاج مبتنی بر قواعد جداگانه

13- فازی ساز ها

14- غیرفازی سازی

15-یک مثال کلی

منابع

👇محصولات مشابه با تحقیق منطق فازی👇

ترجمه مقاله با عنوان مطالعه بر روی شبکه های پتری فازی و رابطه آن با برنامه نویسی منطق فازی منطق فازی چیست؟ پاورپوینت بررسی منطق فازی پروژه و پاور پوینت منطق فازی هوش مصنوعی، معادله مارکوف، ژنتیک و منطق فازی مطالعه­ی پایدارساز سیستم قدرت منطق فازی طرح تخصیص پهنای باند در وایمکس با استفاده از منطق فازی پاورپوینت شبیه سازی پایدار کننده سیستم قدرت منطق فازی ترجمه مفاله روش مبنی بر منطق فازی برای کنترل سرعت موتور DC

👇محصولات تصادفی👇

تست غیر مخرب نشتی شار مغناطیسی فایل اتوکد نما ساختمان مسکونی 5 طبقه با کد ارتفاعی کامل قابل ویرایش فایل اتوکد پلان بام مجتمع مسکونی 5 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش مثال های تایپ شده 504 واژه نقشه ی زمین شناسی شهرستان اسکو «ارائه راهکارهایی برای ارتقاء هوش فرهنگی مدیران دولتیِ دست اندركار در امور بین المللی» نقشه زمین شناسی استان لرستان کاراموزی نوشابه زمزم پاورپوینت مبانی مهندسی نرم افزارمدل های توسعه نرم افزار انواع روش های تدریس فایل ورد(Word) دسته بندی تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره گسسته (MADM) بررسی میزان عزت نفس کارمندان مجرد و متاهل بیمارستان حکیم مقیاس بی ثباتی ازدواج (MII) مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد بررسی تاثیر نسبی و فزاینده سواد مالی ، اقتصادی و سواد تجاری بر موفقیت حرفه ای مدیران

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق برق و الكترونیك;دانلود تحقیق;كار تحقیقی برق;منطق فازی;تحقیق منطق فازی;منطق فازی برق;منطق;فاز